Het laatste Formule 1-nieuws over coureurs en teams, met actuele WK-standen en de F1-kalender.
F1 nieuws George Russell

George Russell

Het laatste Formule 1-nieuws over George Russell

Volg het laatste nieuws over George Russell, Mercedes-coureur en een van de vaste waarden op de Formule 1-grid. Van Grand Prix-weekenden en kwalificaties tot zijn strijd om overwinningen, WK-punten en positie binnen het team: hier lees je alles over Russell, zijn duel met teamgenoot Andrea Kimi Antonelli en de rol van Toto Wolff binnen Mercedes in het Formule 1-seizoen van 2026.

george russell

George Russell uit zorgen over ‘stuiteren’ bij de Mercedes W15

Een nieuwe start met de W15 Aan de vooravond van het nieuwe Formule 1-seizoen brengt George Russell zowel goed als slecht nieuws voor...

mercedes w15

George Russell geeft zijn eerste oordeel over de Mercedes W15 na de test in Bahrein

George Russell heeft de Mercedes W15 aan een volledige testdag onderworpen in Bahrein. Hij noemde de W15 een “goede basis” die “prettiger rijdt”...

George Russell Formule 1

Mercedes-coureurs in afwachtingsrol: de onthullingen

De winterpauze van Hamilton en Russell Mercedes’ Lewis Hamilton en George Russell bevinden zich momenteel in een unieke fase van het jaar, waarin...

George Russell’s optimistische kijk op Mercedes en Red Bull in 2024

George Russell, de coureur van Mercedes, heeft geen twijfel over de dominantie van Red Bull aan het begin van het seizoen 2024. Na...

George Russell

Russell: Mercedes’ F1-auto van 2024 wordt minder gehaast dan vorig jaar

Mercedes heeft een verrassende keuze gemaakt door door te gaan met het ‘zeropod’ zijpodiumontwerp en het algehele autoconcept dat voor het eerst werd...

George Russell Lewis Hamilton

Vertrouwen tussen Russell en Hamilton ondanks intense F1-gevechten

George Russell heeft onthuld dat hij en zijn Mercedes-teamgenoot Lewis Hamilton elkaar “vertrouwen”, zelfs te midden van hun intense gevechten op de Formule...

george russell

De invloed van Fernando Alonso die George Russell echt raakte

George Russell, de Britse coureur die de afgelopen twee jaar zijn leven in de Formule 1 heeft aangepast na de overstap van Williams...

Martin Brundle

Martin Brundle over Lewis Hamilton die George Russell verslaat

De strijd tussen Hamilton en Russell bij Mercedes Ex-Formule 1-coureur en huidig analist Martin Brundle twijfelt over wie de bovenhand zou hebben bij...

george russell

George Russell: wanhopig om Lewis Hamilton te verslaan

George Russell heeft toegegeven dat hij “niet tevreden” is met het gelijkspel van 11-11 in de kwalificaties dit jaar tegen Lewis Hamilton, omdat...

Lewis Hamilton

Lewis Hamiltons comeback zorgt voor verandering bij George Russell

De impact van Hamiltons comeback in 2023 De terugkeer van Lewis Hamilton in het Formule 1-seizoen van 2023 heeft een opvallende impact gehad...